1 2 >

Evlerin dekoru oluşturulurken büyük takımların yanı sıra çeşitli aksesuar ürünlerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Sitemizde ürünlerimiz için kategori sayfalarımız bulunmaktadır. Koltuk takımı başlığımızda tüm koltuk takımlarını içerdiği gibi diğer bölümlerde kendi türü ürünleri içermektedir.

Alacağınız takımlara uygun aksesuar ürünlerini sitemizde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Aksesuar ürünlerimiz arasında, sehpa çeşitleri, askılıklar, ayna çeşitleri gibi birçok ürün türü bulunmaktadır. Türkiye mobilya sektöründe online hizmet verdiğimizi için Türkiye genelindeki tüm müşterilerimize ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Aksesuar Ürünleri

Koltuk takımı modelleri seçilirken aynı odada kullanabileceğiniz diğer aksesuar ürünlerini de belirlemelisiniz. Koltuk takımları ile birlikte yapacağınız aksesuar seçimlerinde renk ve model uyumu sağlayabilecek ve en iyi kombini oluşturabileceksiniz. Sitemizde tüm takımlarla birlikte kullanılabilecek aksesuar ürünlerinin tüm çeşitlerine yer vermeye çalışıyoruz. Online sitemiz üzerinden tüm ürünleri tek tek seçerek satın alabilirsiniz. Aksesuar ürünlerimizin renk ve modelleri diğer takım modellerine uyumlu olarak hazırlıyoruz.

Kaliteli ve Ucuz Ürünler

Mobilya ihtiyacı olanlara online hizmet vermeye çalışıyor ve aradıkları ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Tüm aksesuar ürünlerimiz kaliteli ürünlerdir. Müşterilerimiz sitemizdeki kategori sayfalarını inceleyerek, farklı tarzlardaki ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirler. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak isteyenler, iletişim bölümündeki numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve yardım alabilirler. Aksesuar ve diğer ürünlerimizi ucuza satın alabilmeniz için indirim seçenekleri ile sunuyoruz.

Aksesuar Ödeme Seçenekleri

Müşterilerimiz koltuk takımı fiyatları karşılaştırmalarını yaparken birlikte aksesuar fiyatlarını da karşılaştırabilirler. Aksesuar ürünlerini isteyenler diğer takımlarla birlikte, isteyenler tek tek satın alabilirler. Tüm alışveriş işlemlerinizde sizlere SSL sertifikası ile güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ürün seçimi yapıp sepete ekledikten sonra satın alma ve ödeme işlemlerine başlayabilirsiniz. Ödemeleriniz için peşin ve taksitli ödeme seçeneklerimiz bulunuyor.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.