1

 

 

 

Country Yatak Odası Modelleri

Mobilya sektöründe, tüm ürün çeşitlerinde farklı renkler kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan country yatak odası modelleri için daha çok toprak renginin kullanıldığını görebilirsiniz. Bu renk tercihi geniş ve sıcak bir görünüm sağlamaktadır. country mobilya modellerinde ahşap daha ön plana çıkartılmakta ve pastel renklerle çekici yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden yatak odası takımı satın almak isteyenler daha çok country modeli mobilya ürünlerini incelemektedir. Evinizin dekorunu yaparken, bu ürün modellerini seçerek doğal görünümler oluşturabilirsiniz.

Yatak Odaları

Online sitemiz üzerinden vermiş olduğumuz hizmet kalitemizi artırabilmek ve müşteri taleplerini karşılayabilmek için tüm ürün çeşitleri kategorilerini oluşturduk. Yatak odası başlığı içerisinde en modern tarzları bulabilirsiniz. country yatak odası takımları daha çok geçmiş izlerini taşımakta ve ferah ortamlar oluşturmaktadır. Country modellerde el işçiliği açıkça görülebilmekte ve tarz çizgileri ile göz yormayan görüntüler oluşturmaktadır. Kategori sayfasından ürün seçtiğinizde, sizlere ürününün görselli ve özelliklerinin bulunduğu sayfaya yönlendiriyoruz. Bu sayfada ürünler ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Koltuk Takımları

Mobilya sektöründe en iyi online hizmet veren firma olarak, Konya country koltuk takımlarının satışlarını yapıyoruz. Koltuk takımları günlük kullandığımız ürünlerdir ve bu ürünlerin konforlu, gösterişli olmasını isteriz. Sitemizden satın alacağınız country koltuk modelleri, ahşap üzerine el işçiliği ile oluşturulmuş yumuşak desenlerden oluşmaktadır. Renk ve model seçimi yaparak sitemizden istediğiniz zaman satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Country Yatak Odası Ödeme Seçenekleri

Mobilya ürünlerinin tüm çeşitlerinin online satışlarını gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimize ödeme seçeneklerin farklı alternatiflerde sunmaya çalışıyoruz. Country koltuk takımı fiyatları sitemizde indirimli olarak yer alıyor. Bu fiyat avantajından faydalanmak isteyenler, seçtikleri ürünleri 9 aya kadar taksitli olarak satın alabiliyorlar. Nakit ödeme yapmak isteyen müşterilerimize %5 indirim uyguluyoruz.

 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.