1 2 >
1 2 >

 

 

Mobilya sektöründe online mobilya satışı yapan ve müşterilerine en beğenilen ürünleri sunan bir firma olarak hizmet veriyoruz. Ürünlerimizi daha iyi sunabilmek için ürün türlerine göre kategoriler oluşturduk ve her ürünü kendi kategori sayfasında sunuyoruz. Koltuk takımı modelleri için müşterilerimiz “koltuk takımı” kategori başlığını seçebilir ve tüm ürünlerimizi tüm detaylarıyla inceleyebilirler. Evinizi yenilemenizi sağlıyoruz. Evinizin dekoruna uygun koltuk takımlarının en iyilerini sitemizde bulabilirsiniz.

Koltuk Takımı Modelleri

Ürün kategori bölümümüzde koltuk takımı modellerimizi sizlere, dinlenme koltuğu, klasik koltuk takımı, modern salon takımı, avangarde salon takımı, country koltuk takımı, chester koltuk takımı ve indirimli salon takımı seçenekleri sunuyoruz. Sitemizde ürün ararken, fiyat aralığına göre seçim yapabiliyorsunuz. Arama kategorilerimizi kullanarak istediğiniz ürünleri daha kolay bulabilirsiniz. Model seçimi yaptıktan sonra sitemizde, parça seçenekleri bölümünden istediğiniz parçadan ihtiyacınıza göre sayıyı artırabiliyor ve bütçenize göre takım oluşturabiliyorsunuz.

Dekoratif Ürünler

Online olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, ihtiyacınız olan koltukları, evinizde oluşturmak istediğiniz dekora göre seçebiliyorsunuz. Farklı aksesuar ürünleri ile birlikte yeni model ürünlerimizi sizlere farklı renk seçenekleri ile sunuyoruz. Bu seçeneklerimiz evinizi istediğiniz gibi dekore edebileceksiniz. Koltuk takımları gelen misafirlerin en çok dikkatini çeken ürünlerdir. Bunun için hem rahat hem de gösterişli olması önemlidir.

Koltuk Takımı Ödeme Seçenekleri

 

Online sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Koltuk takımlarımızı satın almak istediğinizde sizlere peşin ödeme ve taksitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Alışverişlerde müşterilerimize koltuk takımı fiyatları ödeme miktarına göre hediye çeki veriyoruz. Bu çekler bir sonraki alışverişlerde kullanılabiliyor. Nakit ödemelere %5 oranında özel indirim seçeneği sunuyoruz. Online ödeme işlemlerinde kredi kartlarına 9 taksit yapıyor ve müşterilerimize kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.