1
1

Evlerimizde kullandığımız mobilya ürünleri arasında ilk sırayı koltuk takımları yer almaktadır. Firmamız, Türkiye genelindeki müşterilerimize hizmet verebilmek için tüm ürün çeşitlerini online sitemiz üzerinden satmaktadır. Köşe koltuk takımları ve diğer ürünleri satın almak isteyenler sitemiz üzerinden ürün seçimi yapabiliyor ve güvenli olarak satın alabiliyorlar. Evinizin dekorunu oluşturabilmek için sitemizin koltuk takımı kategori bölümündeki ürün çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizde yeni stil ürünlere yer vererek müşterilerimizin en iyi ürünlere sahip olmasını sağlıyoruz.

Koltuk Modelleri

Online sitemiz ürün kategori bölümünde tüm koltuk takımı modelleri seçeneklerini kaliteli ve konforlu ürünlerden oluşturuyoruz. Evinizin dekorunda sizlere yardımcı olmak ve güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için köşe koltukları ve diğer takımlarını kaliteli iskelet sistemi ve sünger türleri ile yapıyoruz. Ürün çeşitlerimiz arasında, geniş mekanlar ve dar alanlar için kullanışlı olan birçok modelimiz bulunmaktadır. online satış sitemizde, indirimli ürünler ve diğer seçenekler ile bütçenize uygun en iyi ürünleri hemen bulabiliriniz.

Renk Seçenekleri

Koltuklar, evlerin dekorunu oluşturan ana unsurlardan birisidir. Koltuk seçiminde model ile birlikte ilk olarak renk seçeneklerine dikkat edilmektedir. Koltuk modellerimiz, kullanım alanlarına göre farklı renk seçenekleri ile sunuyoruz. Sitemizde, oturma odaları için bej, beyaz ve krem renkli koltukların daha fazla yer aldığını görebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi inceleyerek kendi zevkinize ve evinizin dekoruna göre renk ve model belirlemesi yapabilirsiniz.

Köşe Koltuk Ödeme Seçenekleri

Sitemizde, koltuk takımı fiyatları seçeneklerini görebilir ve fiyat seçeneklerinden faydalanarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerimizi satın almak istediğinizde, sitemizde sizlere sunduğumuz ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Online ödeme işlemleri bölümünde sizlere peşin ödeme ve taksitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödemesi tamamlanan ürünleri kargo ile müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.