1

Televizyon teknolojisinde yaşanan gelişmeler ile televizyon yapıları değişmiştir. Buna paralel olarak TV ünitelerinde de modern tasarımlar yapılmaya başlanmıştır. Online mobilya satış hizmetleri verdiğiniz için sitemizde ürün türlerine göre başlıklar oluşturduk. Bu başlıklar arasında, koltuk takımı, TV ünitesi, genç odası, yemek odası, yatak odası, köşe koltuk, düğün paketi gibi başlıklar yer alıyor. Sitemizde yeni model TV ünitesi ürünleri inceleyebiliyorsunuz. TV üniteleri, evin dekorasyonuna yardımcı olan üzerine çeşitli aksesuarların yerleştirilebildiği gösterişli ürünlerdir.

TV Ünite Modelleri

Koltuk takımı modelleri ve TV ünite modelleri seçimlerini sitemizde uyumlu olması açısından birlikte yapabilirsiniz. TV ünite modellerimiz, dolap ve raf sistemleri ile şık bir görünüm oluşturmaktadır. Yeni sezon ürünlerimiz arasından kullanmakta olduğunuz diğer oturma gruplarına uyumlu olanlarını bulabilirsiniz. Sitemizde, TV ünitelerini, TV sehpası, ahşap TV ünitesi, modern TV ünitesi, avangarde TV ünitesi, country TV ünitesi kategorilerinde bulabiliyorsunuz. Ayrıca fiyat aralığına göre arama yaparak istediğiniz fiyata sahip ürünleri bulabilirsiniz.

TV Ünitesi Tasarımları

TV üniteleri, klasik ve modern tasarımlar olarak farklı renklerde hazırlanmaktadır. Daha şık görünüm elde edebilmek için klasik tasarımlar yerine modern tasarımlı hazırlanan TV üniteleri tercih edilmektedir. Son dönemlerde modern çizgilerler işçilik çalışmaları ön plana çıkartılmış olan ürünlerimiz daha çok sipariş verilmektedir. Ürünlerimizin fiyatları ve kalitesi hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz, iletişim bölümündeki bilgilerimizden bizlere ulaşabilirler.

TV Ünitesi Ödeme Seçenekleri

Sitemizde satışını yaptığımız koltuk takımı fiyatları seçeneklerini incelerken, TV ünitesi fiyatlarını da inceleyerek birbirine uyumlu ürünleri indirimli olarak satın alabilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız ürünleri, ülkemizdeki bankalara ait kredi kartları online olarak ödeyebiliyorsunuz. Ürün ödeme sayfasında sizlere peşin ödeme ve taksitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Online ödemelerinizde güvenlik sertifikası ile en iyi güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.