1

 

Yatak odası modası her geçen gün kendini yeniliyor. Daha renkli ve enerjik yatak odaları sayesinde, evinizin dizaynı tamamlanacak. Üstelik oldukça rahat yatak ve estetik mobilyalarımız sayesinde, hem gözünüze, hem de vücudunuza hitap ediyoruz. Farklı renk ve desen seçenekleri, her ölçüye uygun özel tasarım ve country tarzının en güzel örnekleri sitemizde sizleri bekliyor. Oldukça estetik ve yıllara meydan okuyan sağlamlığı sayesinde evlerinize konuk olmayı bekleyen yatak odası modelleri her bütçeye uygun rakamlarla satıştadır.

Yatak Odası Fiyatları

Konsept, tasarım ya da klasik olsun, sitemizdeki yatak odası fiyatları piyasanın çok altında. Meşe, ceviz ve doğal ahşaptan elde edilen ürünlerimiz, güne mükemmel başlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca sürgü ya da kapaklı dolap modellerimiz de gerçek bir İngiliz tasarımının parçası. İster Fransız, ister country, isterse klasik tarz olsun, hem modern, hem de şık tasarımlarımız evlerine modayı getirecek. Özellikle son zamanların mobilyada trend rengi olan beyaz, krem, kızıl ve koyu yeşil tasarımlarımız ile buluşuyor.

Yatak Odası Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçeneği anlamında müşterilerimize oldukça geniş bir yelpaze sunuyoruz. Anlaşmalı kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksite kadar imkân bulunuyor. Böylece ödemelerinizi çok düşük taksitler ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Yatak odası ödeme seçenekleri arasında yer alan peşin ödemelerde iskonto ve uygun fiyat politikamız bulunuyor.

 

Sitemizdeki kampanyalara göz atarak en modern ve estetik yatak odası takımlarını çok uygun rakamlara satın alabilirsiniz. Sitemiz son derece güvenli bir veri tabanı kullanıyor olup, asla kişisel ve kart bilgilerinizi 3. Kişiler ile paylaşmaz, daima saklı tutar. Dilerseniz 3D Securty ve sanal kart ile de alışveriş yapabilirsiniz. Artık yatak odası ve ev modası çok uygun rakamlara ayağınıza getiriliyor.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimini iyileştirmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.